Chceš si vyzkoušet pořádat Sjezd a ještě za to dostávat peníze?

Tak to pro Tebe máme jedinečnou příležitost! Na Oddělení mládeže sháníme nové kolegy a kolegyně a to rovnou na dvě místa. Máš představu o tom, jaké by na Sjezdu měly být programy? A nebo Tě baví správa sociálních sítí a dalších komunikačních platforem? Čti dál!

Po třech letech na OM končí dva brigádníci (Lali Diopová a Kryštof Sojka) a tak mezi sebou rádi přivítáme někoho nového, kdo bude mít zápal a chuť pracovat pro evangelickou církev a její mládež. A co to obnáší?

Společné podmínky pro obě pozice:

• na DPP nebo OSVČ
  • v rozmezí 300-500 hodin ročně nepravidelně rozložených
  • nejvíc práce je v březnu (Porada mládeže) a v červnu, srpnu, září a říjnu (Sjezd)
  • odměna 200Kč/hod. = 60-100 tis. ročně
  • využití kanceláře v Jungmannově ulici/homeofficu – dle libosti
  • 1x za 14 dní porada OM (nejlépe osobně, možno i online)
  • 1x za 14 dní porada vedoucí oddělení – nepovinně
  • očekávaná účast na Poradě mládeže (15.-17. 3. 2024) a na Sjezdu (4.-6. 10. 2024)

Konkrétnější popis obou pozic najdeš v souborech níže. V případě zájmu nebo dotazů se neboj obrátit na vedoucí oddělení mládeže Alenu Podrazilovou – mladez@e-cirkev.cz.