Oddělení mládeže

...aneb kdo pro vás organizuje sjezd

Oddělení mládeže je nedělitelnou součástí Ústřední církevní kanceláře (ÚCK) Českobratrské církve evangelické (ČCE).

• Připravuje kurzy a celocírkevní setkání pro mládež v průběhu celého roku, včetně Sjezdu (nejen) evangelické mládeže jednou ročně na podzim.
  • Podporuje vzdělávání pracovníků s mládeží v ČCE a péči o dobrovolníky především z řad mládeže.
  • Má přehled o církevních i necírkevních institucích, které se v České republice zabývají prací s mládeží.
  • Rozvíjí kontakty s křesťanskou mládeží v zahraničí.
  • Stará se o komunikaci s mládeží skrz sociální platformy.
  • V úzké spolupráci s Celocírkevním odborem mládeže (COM) a seniorátními odbory mládeže (SOM) se snaží podporovat činnost mládeže napříč celou republikou.
  • Aktivně spolupracuje se Sdružením evangelické mládeže (SEM).

V současné chvíli vede oddělení mládeže Alena Podrazilová (0,6 úvazku) a další necelý úvazek si rozdělují referenti Karolína Junová, Klára Jahodová, Ráchel Konvalinková, Stanislav Tesař a Barbora Litomiská.
Za nakreslení portrétů k medailonkům děkujeme Sáře Košťákové.

Organizátor: Alena Podrazilová

Alena Podrazilová

Vedoucí OM

Alenina práce je velmi různorodá, ale ze všeho nejvíc se snaží připravovat podmínky a zázemí pro to, aby mohl její tým nerušeně pracovat a tvořit super věci, a nemusel při tom překonávat byrokratické a finanční překážky. V mládí se trochu toulala po světě. Patří do sboru v Horních Dubenkách, kde se narodila, nechala pokřtít i oddat. Studovala EA, IES i ETF. Protestant tělem i duší.
Organizátor: Klára Jahodová

Klára Jahodová

Referentka OM

Klára na OM spravuje sociální sítě a webové stránky. Zároveň je zodpovědná za kompletní PR Sjezdu. Kromě toho studuje architekturu, ve volném čase ráda kreslí, fotí, čas od času si zajde vychutnat dobrou kávu a nebo třeba přečte nějakou fajnovou knížku.
Organizátor: Ráchel Konvalinková

Ráchel Konvalinková

Referentka OM

Ráchel se převážně věnuje Sjezdu a programu na něm. Kromě toho je místopředsedkyně SOMu Brněnského seniorátu. Aktuálně studuje teologii a má za sebou 2 roky psychologie. V létě dělá vedoucí na táborech, ráda kreslí, píše a nejlíp je jí na Vysočině
Organizátor: Karolína Junová

Karolína Junová

Referentka OM

Kája se věnuje především Sjezdu jako jeho produkční a produkčně spolupřipravuje i Poradu mládeže. Od ledna je na OM na půl úvazku, takže je velkým parťákem a pomocí Aleně a oporou každé pracovní skupince, do které zavítá. Kromě toho studuje hydrologii a hydrogeologii, ráda zahradničí a vaří, když je z čeho.
Organizátor: Stanislav Tesař

Stanislav Tesař

Referent OM

Standa je nejmladší člen týmu, tímto je taktéž zástupcem (hlasem) cílovky aktivit odd. mládeže. Našel se v koordinaci dobrovolníků před Sjezdem i na něm. Dále se věnuje správě Babylonu – databáze kontaktů a také má na starosti přihláškový systém. Studuje všeobecné gymnázium a rád hraje deskovky. Nejradši ale tráví čas cestováním nebo ve skautu.
Organizátor: Martina Roubalová

Martina Roubalová

Referentka OM

Martina se snaží systematizovat celou práci s mládeží a dobrovolníky. Zvykové zapsat, zastaralé modernizovat a funkční zachovat a vedle toho vytvořit koncept péče a podpory, aby mládežníkům v ČCE bylo dobře.  Obecně se věnuje vzdělávání, první pomoci, soft-skills a svým dvěma psům.

Ústřední církevní kancelář Českobratrské církve evangelické (ÚCK ČCE)
Jungmannova 9, pošt. přihr. 466, 111 21 Praha 1

Oddělení mládeže najdete ve 4. patře Husova domu. Nejbližší zastávky: Metro A/B – Můstek nebo tramvaj Vodičkova.

Tel. +420 224 999 232
E-mail: mladez@e-cirkev.cz
Facebook: Evangelická mládež
Instagram: Evangelická mládež