Společné tmelení COMu

Celocírkevní odbor mládeže má za sebou první rok svého dvouletého funkčního období. A uznejte, že lepší důvod k víkendovému tmelení jsme si nemohli přát!

COM tak 10.-12. května vyrazil do Řevnic, kde jej královsky hostil předseda Dominik Bláha se svou rodinkou. Kromě řady veselých neformálních aktivit – grilování, koupání v Berounce, návštěvy místního pivovaru a food festivalu či uctění památky Ladislava Sitenského – se COM ohlížel za úvodním rokem ve funkci.

Hodnotil stav probíhajících projektů, rozebral vše, co ho těší i pálí, a zamýšlel se nad samotnou koncepcí a fungováním celocírkevního odboru mládeže.

Vše bude dále diskutovat na setkání se Synodní radou, které se uskuteční hned po prázdninách, 16. září.

Sepsal: Matěj Bouček