Mezinárodní setkání u příležitosti světového roku reformace

index

WCRC (World Communion of Reformed Churches) zve skupiny mládeže z celého světa na setkání v létě 2017.

Kdy:  od 23. – 28. 6. se mladí lidé sejdou blízko Lipska v Německu a budou společně prožívat svou křesťanskou víru a zabývat se tématem: “Living God, renew and transform us” (Živý Bůh, obnov a promeň nás).

Pro koho: mládežnické skupiny (3-5 lidí) z členských církví WCRC (tj. i ČCE) ve věku 18-26 let

980x520-GIT17-GroupWithLogoBG1-980x520

Kde:  Begegnungszentrum (místo setkávání) ve městě Zwochau blízko Lipska v Německu

Vedení akce: celé setkání již připravuje pracovní skupina složená ze zaměstnanců členských církví WCRC a dobrovolníků.

Časový rámec: 23. – 28. 6. 2017 budou mladí lidé žít, pracovat a oslavovat společně rok reformace.

Finanční podmínky: Organizátoři nemají prostředky pro pokrytí nákladů spojených s mezinárodními cestami. Pro 1 skupinu z ČCE nabízíme pokrytí poplatku ve výši 150 Eur, tozn. že každý účastník bude hradit pouze 50 Eur za pobyt a stravu. Cestu tam a zpět si každý účastník hradí sám.

Brožurku s podrobnými informacemi v angličtině najdete zde: http://youth.wcrc.eu/resources/Leipzig2017y2eng-web.pdf

Přihlášky: V případě zájmu, napište prosím na ekumenické oddělení ČCE a na oddělení mládeže ČCE a to nejpozději do 17.4.2017.