VÝZVA – PÍSEŇ pro Sjezd ( nejen ) evangelické mládeže

Vážení přátelé, milá mládeži,
obracíme se na vás s výzvou k autorské tvorbě. Jde složení písně nebo otextování melodie pro píseň na téma Sjezdu (nejen) evangelické mládeže, který se uskuteční ve dnech 27.‐30.9 2012 v Šumperku.

Jeho název je: MOMENT Čas a jeho naplnění

Čas. Jeho vliv na náš život je více než významný. Mluvíme o něm neustále. Pro vědce zůstává záhadou.
Čas je tady vždycky, v každém okamžiku. Každý z nás má k dispozici veškerý čas, 24 hodin denně. Nic není tak spravedlivě rozděleno, jako čas. Každý den a každý rok máme přesně tolik času jako všichni ostatní, ať žijeme krátce či dlouho. Je tu ale rozdíl. A ten spočívá v tom, jak ten svůj čas naplníme, využijeme a prožijeme. Čas je prostor k životu.
Čím naplňujeme svůj čas? Jaké jsou naše životní priority? Jak nás proměňuje to, čím trávíme čas? Jak najít smysl života? Jaký jsme si vybrali rytmus času a co z toho? Co přináší jednotlivé etapy lidského života? Jak se moje křesťanství odráží v mém nakládání s časem? Jak člověk duchovně zraje? Umíme odpočívat a proč je to důležité? Co nás učí apokalypsa? Jak se vyrovnávat s během času a koncem lidského života?

Píseň by měla přibližovat téma Sjezdu. Rádi bychom, aby se nezabývala jen některou z dílčích částí, ale pojala téma komplexně.
Prosíme, připravte píseň v těchto podobách:

1. Text písně
  2. Text s notací
  3. Nahrávka (nepovinně, ale doporučeně)

Celocírkevní odbor mládeže (COM) z došlých návrhů vybere jednu píseň, která se stane písní pro sjezd a bude možnost se jí na sjezdu naučit. Odměna za složení písně nebude finanční, ale věčná, stejně jako vaše sláva 

TERMÍN PRODLOUŽEN DO 31.KVĚTNA 2012!!!!
Své písně posílejte do 15.3.2012 na adresu:
Českobratrská církev evangelická – odd.mládeže,
Jungmannova 9
poštovní přihrádka 466
Nebo mailem na adresu mladez@e‐cirkev.cz
Těšíme se na spolupráci! Celocírkevní odbor mládeže a oddělení mládeže

píseŇ 2012

Výzva - píseň pro Sjezd ( nejen ) evangelické mládeže