VÝZVA NA NÁVRH LOGA pro Sjezd (nejen) evangelické mládeže

Vážení přátelé, milá mládeži
obracíme se na vás s výzvou ke zpracování loga letošního Sjezdu (nejen) evangelické mládeže. Sjezd se bude konat ve dnech 27.-30.9.2012 v Šumperku a bude mít téma:

MOMENT Čas a jeho naplnění

Anotace tématu:
Čas. Jeho vliv na náš život je více než významný. Mluvíme o něm neustále. Pro vědce zůstává záhadou.
Čas je tady vždycky, v každém okamžiku. Každý z nás má k dispozici veškerý čas, 24 hodin denně. Nic není tak spravedlivě rozděleno, jako čas. Každý den a každý rok máme přesně tolik času jako všichni ostatní, ať žijeme krátce či dlouho. Je tu ale rozdíl. A ten spočívá v tom, jak ten svůj čas naplníme, využijeme a prožijeme. Čas je prostor k životu.
Čím naplňujeme svůj čas? Jaké jsou naše životní priority? Jak nás proměňuje to, čím trávíme čas? Jak najít smysl života? Jaký jsme si vybrali rytmus času a co z toho? Co přináší jednotlivé etapy lidského života? Jak se moje křesťanství odráží v mém nakládání s časem? Jak člověk duchovně zraje? Umíme odpočívat a proč je to důležité? Co nás učí apokalypsa? Jak se vyrovnávat s během času a koncem lidského života?

Logo by mělo přibližovat téma Sjezdu, které název zastřešuje. Téma se budeme snažit zachytit v přednáškách, různých dílnách a diskuzích. … Rádi bychom, aby logo nevyjadřovalo jen některou z dílčích částí, ale bylo komplexní a pojalo problém cele.

Při zpracování loga myslete na jeho použití:
•    velké plátno, které bude po dobu sjezdu zavěšeno nad pódiem
•    trička účastníků – pánská a dámská (umístění loga je variabilní)
•    rozložení grafiky na propagačních materiálech
plakáty různých velikostí A4 – A0
program Sjezdu ve formě plakátů
skládací propagační letáček

o    Logo je možné vytvořit v barvě, ale ne vždy bude barevně tištěno. Podklady pro tisk budou různé (barevné i černobílé) pro poutavost plakátů a letáků jsou potřeba výrazné barvy

K logu sjezdu připojte jeho název MOMENT Čas a jeho naplnění nebo jej do loga přímo zapracujte

o    Prosíme, připravte grafický návrh vždy ve dvou podobách:

1. s textem (ve znění: “Sjezd (nejen) evangelické mládeže, Šumperk 27.-30.9.2012“)
  2. bez textu.

Celocírkevní odbor mládeže (COM) z došlých návrhů vybere jeden, který se stane logem sjezdu a autor dostane odměnu
Kč 3 000,-. Od vítěze očekáváme zpracování návrhu plakátu, plakátu s programem celého Sjezdu a dalších propagačních materiálů (verze na potisku triček, programy, titulní strana Průvodce sjezdem…). Při finálním zpracování počítáme se vzájemnou spoluprací zadavatele a autora.

Své návrhy posílejte nejpozději do 14.3.2012 na adresu v hlavičce.

Těšíme se na spolupráci!
Celocírkevní odbor mládeže a Oddělení mládeže