Soutež o logo Sjezdu (nejen)… Přes čáru

Vážení přátelé,

opět vám nabízíme unikátní možnost vytvořit  logo Sjezdu (nejen) evangelické mládeže. Sjezd se bude konat ve dnech 2.- 4. 10. 2015 v Litoměřicích a bude mít téma:

„Přes čáru“

Anotace tématu:

Název 25. ročníku je „Přes čáru“, hranice (v lidském životě a ve své mnohoznačnosti). Od tohoto hlavního tématu se odvíjí program workshopů a přednášek.

Hranice. Jasné i rozmazané, blízko či daleko, chtěné i nenáviděné. Kam až se může, kam dál ani o krok?  Je cesta zpět?

Omezení či ochrana? Kde jsem já a kde druzí? Kam je pustím? Kam pustím Boha – a kam on mne? Hranice kulturní, geografické, mezináboženské, etnické, politické,…

Přes hranice času, prostoru i našich já.

Logo by mělo přibližovat téma Sjezdu, které název zastřešuje. Téma se budeme snažit zachytit v přednáškách, různých dílnách a diskuzích. … Rádi bychom, aby logo nevyjadřovalo jen některou z dílčích částí, ale bylo komplexní a pojalo problém cele.

Logo vytvořte ve dvou verzích:

1. s textem (ve znění: Přes čáru, Sjezd (nejen) evangelické mládeže, Litoměřice, 2.-4.10. 2015)
  2. bez textu
  • v černobílé a barevné podobě
  • mělo by být využitelné na různé povrchy materiálů

–          sjezdová trika – dámská a pánská

–          velké plátno – bude po dobu sjezdu zavěšeno nad pódiem

–          propagační materiály – plakáty velikostí A4-A0, program Sjezdu formou plakátu, skládací propagační leták

• jednoduše zapamatovatelné
  • čitelné i v malé velikosti
  • čitelné natištěné v různých velikostech
  • návrhy posílejte nejlépe ve verzi pdf, jpg

Celocírkevní odbor mládeže (COM) z došlých návrhů vybere jeden, který se stane logem sjezdu.  Za vítězný návrh loga dostane autor odměnu 3 000,-Kč.Vyhrazujeme si právo nevyhlásit žádný návrh loga jako vítězný.

Od vítěze očekáváme zpracování návrhu plakátu, plakátu s programem celého Sjezdu a dalších propagačních materiálů (verze na potisku triček, programy, titulní strana Průvodce sjezdem…). Při finálním zpracování počítáme se vzájemnou spoluprací zadavatele a autora.

Své návrhy posílejte nejpozději do 30. 4. 2015 na adresu oddělení mládeže-mladez@e-cirkev.cz nebo na Jungmannova 9, 111 21 Praha 1, pošt.přihrádka 466.

Věříme, že budete kreativní a vytvoříte mnoho krásných log.

Těšíme se na spolupráci!

Celocírkevní odbor mládeže a Oddělení mládeže

litomerice15