Soutěž o logo sjezdu 2021

Sjezd bude!

Ale jak bude vizuálně vypadat? To je na vás!

Vyhlašujeme tradiční soutěž o logo sjezdu. Bez unikátního loga si totiž sjezd lze jen těžko představit. Zapojit se může každý, kdo si na něco takového troufne.
Tak se toho nebojte!

Background info

Letošní sjezd má podtitul (Ne)přátel se nelekejme, na množství nehleďme. Název odkazuje na citát Jana Žižky, na společenství a na výzvu nelekat se být přítelem jeden druhému. Sjezd se bude konat v Táboře od 24. do 26. září 2021.

Logo sjezdu 2020

Technické požadavky

Zadání soutěže o logo sjezdu se vždy neslo v lehce punkovém stylu. A tak je tomu i letos. Zlí jazykové dokonce tvrdí, že se vlastně vůbec nejedná o logo. Přesto je potřeba zmínit, kde všude bude “logo” sjezdu používáno a co by mělo obsahovat.
Logo musí:

• Být v křivkách
  • Mít barevnou i černobílou variantu
  • Obsahovat “(Ne)přátel se nelekejme, na množství nehleďme”, “Tábor 24. – 26. 9. 2021”
  • Počítat s variantou, která obsahuje i “Sjezd (nejen) evangelické mládeže 2021”. Případně to přímo zakomponovat do návrhu.
  • Být použitelné na plakát, banner, trička, průvodce, web
  • Reflektovat téma sjezdu
Logo sjezdu 2019

To nejdůležitější

Deadline pro zaslání je 30. 4. 2021.
Své návrhy zasílejte na adresu mladez@e-cirkev.cz s předmět Logo sjezdu – soutěž.
O vítězi soutěže rozhodne COM (Celocírkevní odbor mládeže).
Vítěz po všech útrapách a peripetiích obdrží menší finanční odměnu (pokud bude schopen vyhotovit veškeré finální podoby sjezdového loga a bude se podílet na aplikaci jeho využití).

Těšíme se na vaše návrhy a moc děkujeme, že se na přípravě sjezdu podílíte svojí kreativitou! Bez vás by to nešlo.

Inspiraci a vzpomínky najdete na https://www.archivsjezdu.cz