Role církví v moderní společnosti – Palermo, 6.- 13. 8.

Role církví v moderní společnosti – “Role of churches”- O co se jedná?

EYCE – The Ecumenical Youth Council in Europe hledá mladé věřící lidi napříč Evropou, aby se setkali týden přemýšleli nad tématem role církví v moderní společnosti.

palermo-327037_960_720Městečko Palermo usíná….. 😉 – ilustrační obrázek. Zdroj: Pixabay

Pro koho:

– Pro ty, kterým je mezi 18-30 lety a jsou z jedné z členských církví Ekumenické rady církví v ČR (většina velkých církví včetně ČCE).

– Pro ty, co umí anglicky na komunikační úrovni.

– Pro ty, kteří se zajímají o otázky církve a společnosti.

– Pro ty, kteří chtějí strávit úžasný týden s mladými lidmi z celé Evropy v létě na Sicíli.

IPC_Palermo_2017-280x210Organizační tým

Za co?

– Každý účastník hradí účastnický poplatek ve výši 50 Eur, který pokrývá ubytování, stravu a program.

30% nákladů za cestu (zbylých 70% pokrývý organizátor – EYCE)

Důležité!!!!!!!!!!!!

Pokud Vás nabídka zaujala a chce se zúčastnit, přihlašte se a napište nám na: mladez@e-cirkev.cz.

Pro účast budete potřebovat doporučující dopis. Rádi Vám ho zařídíme. V emailu prosím uveďte celé svoje jméno a příjmení, dále sbor, ze kterého jste či který navštěvujete a kontakt na sebe. Předem moc děkujeme. Pokud nejste z ČCE, obraťte se prosím na svůj církev (pokud je v ERC), jinak nás kontaktujte. Pokusíme se najít řešení.

Uzávěrka přihlášek je 11. 6. 2017 o půlnoci.

Pro více informací a přihlášky navštivte tento web:

Role of Churches in Modern Society – Call for participants