Přidejte se k mládežnické diskuzi o nových seniorátech

Celocírkevní odbor mládeže (COM) připravil online diskuzi o tom, jak by mohlo za pár let vypadat správní dělení naší církve. Ano, slyšíte dobře, schyluje se k nové podobě seniorátů!

Cože? To jako už nebudu jezdit na akce s mými kamarády z vedlejšího sboru? Proč mám být jako v jednom seniorátu s takovým zapadákovem? Budeme volit nový SOM, nebo jako co? Tolik otázek!

Pojďme si na ně společně odpovědět a připravit se na další kola celocírkevní debaty, která nás v příštích měsících (a letech?) čeká. Vyzbrojme se znalostmi přímo od mistrů na slovo vzatých. Pozvání přijali hosté:

🙋‍♀️ Saša Jacobea – farářka pražského sboru v Dejvicích a členka Komise pro reformu správy církve
🙋‍♂️ Adam Csukás – církevní právník, předkladatel pozměňovacího návrhu o nových seniorátech na 3. zasedání 35. synodu ČCE

Startujeme v úterý 21. června. V 18:30 si nalaďte zoomíčky!

Veškeré informace najdete na kartě události v sekci Akce nebo na facebookové události. Moc se těšíme!