Potěš na sjezdu ostatní svým talentem!

Mezi námi je spousta mladých talentovaných muzikantů a tohle je prostor přesně pro ně! Akustická open stage poběží na Sjezdu (nejen) evangelické mládeže 2022 v páteční podvečer v kostele ČCE, hned vedle Mini food festivalu a fary, na které bude příjem. Logika je taková, že účastníci přijedou, zaregistrují se na příjmu, dají si něco k jídlu a pak si půjdou poslechnout libé zvuky kytary a nějaký ten zpěv!

Je to open stage. Každý může přijít a něco zahrát, zazpívat, přednést. Budeme ale rádi, když budeme mít aspoň některé účinkující jisté předem. Pokud byste měli zájem zahrát pár písniček (ať už třeba autorských nebo i těch převzatých), přečíst báseň či přednést slam, kontaktujte naši koordinátorku programů Lali na adresu diopova@e-cirkev.cz. Moc se těšíme, až si vás poslechneme!