Pojeďte zdarma na setkání křesťanů do Německa!

Pro Setkání křesťanů ve Frankfurtu nad Odrou ve dnech 7. – 9. června 2024 hledáme dva stevardy z řad mládeže. Odměnou nabízíme nejen uhrazení nákladů na cestu, ubytování a stravu, ale hlavně výjimečné společenství a zážitky.

Setkání křesťanů je akce, kterou musíte zažít!

Nabité programy, zajímavá setkání, chvíle soustředění, modliteb i ticha…, stejně jako festivalový ruch, množství akcí, programů, lidí… Místo vždycky pulsuje životem, sdílenou vírou a radostí. A vždycky je to zážitek na celý život!

Dvěma mladým reprezentantům z Česka nabízíme možnost nahlédnout za organizátorské kulisy této výjimečné akce. Získat zkušenosti, nová přátelství a šanci užít si festivalové dění ještě trochu jinak – z druhé strany, s dobrým pocitem, a hlavně s partou podobně naladěných lidí z různých koutů Evropy.

Požadavky:

• Věk alespoň 18 let (pokud mladší, tak pouze s doprovodem, např. vedoucí skupiny nebo stevard starší 18 let + prohlášení o souhlasu zákonného zástupce)
  • mateřský jazyk + němčina nebo angličtina
  • Ochota být na místě o dva dny dříve (5.6.)
  • Ochota zůstat přes noc se skupinou stevardů
  • Doporučení farnosti nebo zúčastněné církve (krátce e-mailem)
  • Ochota pomoci a komunikovat s lidmi

Úkoly stevardů:

• Pomoc s přihlašováním a registrací
  • Doprovázení a pomoc na místech konání akce
  • Péče o skupiny z vlastní církve
  • Doprovod řečníků/hudebníků do míst konání
  • Technická podpora v místnostech pro workshopy
  • Praktická podpora při přípravě bohoslužeb a koncertů

Co nabízíme:

• Pohled do zákulisí, možnost podílet se na evropsky výjimečné křesťanské akci.
  • Možnost smysluplně pomáhat skupinám z Česka.
  • Zázemí pořadatelů, know-how, zaškolení.
  • Úhradu cestovních nákladů, ubytování a stravu.

Pokud vás nabídka zaujala, a zvažujete svou účast, dejte nám vědět: zašlete nám, prosíme, tyto údaje: jméno, datum narození, adresu bydliště, církev a krátké doporučení sboru. To vše na adresu: hamrova@e-cirkev.cz.

Stejně tak se na tuto adresu neváhejte ozvat i v případě, že si zatím nejste jistí a máte další dotazy nebo byste potřebovali více informací. Rádi vám vše vysvětlíme.