Nové posily v týmu Oddělení mládeže

Oddělení mládeže zdraví z první společné porady v novém složení! Ke stávajícímu týmu Aleny, Lali a Kryštofa se připojili Kája Urbánková a Standa Tesař. Moc se těšíme, co nás letos společně potká a s našimi novými posilami se určitě brzo seznámíte.

Oddělení mládeže je součástí Ústřední církevního kanceláře ČCE. V rámci oddělení momentálně věnujeme hodně energie přípravě Sjezdu (nejen) evangelické mládeže (společně se sjezdovou skupinkou) a v poslední době také Poradě mládeže (společně s Celocírkevním odborem mládeže). S COMem koordinujeme i další aktivity.

Snažíme se komunikovat s širokou mládeží (převážně prostřednictvím sociálních sítí), jednotlivými SOMy a dalšími církevními strukturami. Spolupracujeme s kolegy z ústřední kanceláře, nejvíce s ekumenickým oddělením, se kterým často vysíláme mládežníky do zahraničí (více na www.prilezitosti.e-cirkev.cz).

Pokud byste na nás měli jakýkoliv dotaz, můžete nám napsat například na Facebook, Instagram nebo na mail mladez@e-cirkev.cz.