Bakalářka o svítáku: respondenti wanted

Přeposíláme prosbu od Tomáše Pikouse. Znáte svíták? Máte minutku? Zapojte se do výzkumu k bakalářské práci!

Ahoj,
jmenuji se Tomáš Pikous a jsem student evangelické teologie na ETF UK. V rámci své bakalářské práce se věnuji zpěvníku Svítá z hlediska historie i současnosti – snažím se prozkoumat, z čeho pramení, jak moc odráží dobu svého vzniku a naopak jak moc je relevantní i pro dnešek, tzn. mezi současnými mládežníky.Prosím, vyplň tento dotazník a šiř ho mezi další mládežníky, abych získal co nejúplnější obraz o přístupu ke “Svítáku” v rámci celocírkevní mládeže.
Dotazník je určen jen pro členy mládeže Českobratrské církve evangelické (nebo lidi, kteří v ní aktivně působí) ve věku 12 – 30 let. Odpovědi budu sbírat do 1. 4. 2023.
Pokud bys měl/a nějaké otázky, nebo by tě zajímaly výsledky tohoto průzkumu, můžeš mi napsat na mail pikous.tom@seznam.cz.