Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.

Milí mlá­dež­ní­ci,

rádi bychom Vás pozva­li na pod­zim­ní seni­o­rát­ní dny, kte­ré budou od 11. do 13. lis­to­pa­du.

Sejde­me se v pátek 11. lis­to­pa­du v 19:00 na faře v Poděbra­dech (Huso­va 141). Téma letoš­ních dnů je: Můj život v církvi

V pátek večer začne­me urči­tě pou­ta­vým vyprá­vě­ním Judit Čer­má­ko­vé a Věr­ky Hor­nycho­vé, kte­ré byly dob­ro­vol­ni­ce­mi v uprch­lic­kém tábo­ře v Němec­ku.

Sobot­ní dopo­led­ne bude pat­řit pou­ze vol­bám do SOMu. Při­po­me­ne­me si, co to vlast­ně ten SOM je a kdo v něm dopo­sud pra­co­val. Pro­mys­le­te si, koho bys­te rádi vidě­li ve vede­ní seni­o­rát­ní mlá­de­že a pojď­te pro­sa­dit své favo­ri­ty, nebo nechat pro­sa­dit sám sebe.

Odpo­led­ne nás při­je­de navští­vit Joel Ruml, kte­rý nás záro­veň potě­ší před­náš­kou na téma Můj život v církvi a s církví.

Těšit se samo­zřej­mě může­te také na dal­ší růz­né roz­ptý­le­ní, jako jsou sezna­mo­va­cí i jiné hry, roz­pra­vy s přá­te­li, zpí­vá­ní, pobož­nos­ti…

Pro­to­že jsme spo­le­čen­ství mla­dých, vší­ma­vých a urči­tě ne lhos­tej­ných lidí, bylo by pěk­né, kdy­bychom něko­mu spo­leč­ně pomoh­li. Tím někým budou seni­o­ři v Dia­ko­nii v Libi­ci nad Cid­li­nou. Neboj­te, nebu­de­me jim reci­to­vat bás­nič­ky, ani zpí­vat pís­nič­ky. Pomo­ci může­te tak, že si do batůž­ku ved­le osob­ních důle­ži­tých věcí při­ba­lí­te i bale­ní kapes­ní­ků, kte­ré v těch­to zaří­ze­ních rych­le ubý­va­jí (zejmé­na v tom­to sych­ra­vém pod­zim­ním poča­sí). Za při­ne­se­né kapes­ní­ky pře­dem děku­je­me.

S sebou si vez­mě­te: Sví­ták, kari­mat­ku a spa­cák.

Cena pro včas­ně při­hlá­še­né je 120 Kč a pro nepři­hlá­še­né 150 Kč.

Při­hlaš se do 7. 11. přes FB Mes­sen­ger nebo přes náš web.

1611SDM_pozv

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 27. října 2016.