Přidejte se k mládežnické diskuzi o nových seniorátech

Celo­cír­kev­ní odbor mlá­de­že (COM) při­pra­vil onli­ne dis­ku­zi o tom, jak by moh­lo za pár let vypa­dat správ­ní děle­ní naší církve. Ano, sly­ší­te dob­ře, schy­lu­je se k nové podo­bě seni­o­rá­tů!

Cože? To jako už nebu­du jez­dit na akce s mými kama­rá­dy z ved­lej­ší­ho sbo­ru? Proč mám být jako v jed­nom seni­o­rá­tu s tako­vým zapa­dá­ko­vem? Bude­me volit nový SOM, nebo jako co? Tolik otá­zek!

Pojď­me si na ně spo­leč­ně odpo­vě­dět a při­pra­vit se na dal­ší kola celo­cír­kev­ní deba­ty, kte­rá nás v příš­tích měsí­cích (a letech?) čeká. Vyzbro­j­me se zna­lost­mi pří­mo od mis­trů na slo­vo vza­tých. Pozvá­ní při­ja­li hos­té:

🙋‍♀️ Saša Jaco­bea – farář­ka praž­ské­ho sbo­ru v Dej­vi­cích a člen­ka Komi­se pro refor­mu sprá­vy církve
🙋‍♂️ Adam Csukás – cír­kev­ní práv­ník, před­kla­da­tel poz­mě­ňo­va­cí­ho návr­hu o nových seni­o­rá­tech na 3. zase­dá­ní 35. syno­du ČCE

Star­tu­je­me v úte­rý 21. červ­na. V 18:30 si nalaď­te zoo­míč­ky!

Veš­ke­ré infor­ma­ce najde­te na kar­tě udá­los­ti v sek­ci Akce nebo na face­boo­ko­vé udá­los­ti. Moc se těší­me!