Akce, akce mládeže ČR

Sjezd (nejen) evangelické mládeže, Open Space

Milí mládežníci,

srdečně vás zveme na Sjezd (nejen) evangelické mládeže, který se letos uskuteční v Novém Městě na Moravě, v termínu 4.-6. října 2019. Program pro mládež bude probíhat v kulturním domě (Tyršova 1001).

Informace o Sjezdu naleznete na webových stránkách https://www.sjezd2019.cz/.

Záhájení Sjezdu proběhne v pátek večer, pokračovat bude v sobotu, kdy můžete navštívit přednášky, workshopy, koncerty. Načerpat síly můžete v čajovně (Kafé 133, Komenského nám 133), v PUBu (v kostele ČCE v presbyterně, Křenkova 151, nebo vchod do zahrady z Komenského náměstí) či v kavárně pražského SOMu (kulturní dům, Tyršova 1001).

Sjezdový poplatek letos činí 100 Kč. Služby (nocleh: škola 50 Kč, ubytovna 240 Kč; strava: oběd a večeře po 70 Kč, bageta 40 Kč) si objednejte prosím předem přes přihlášky https://prihlasky.srcce.cz/akce/221-open-space do 15. září.

Dobrovolníci:
I letos se neobejdeme bez dobrovolníků, aby průběh Sjezdu byl plynulý.  Uvítáme každou pomocnou ruku. Jako dobrovolníci se můžete hlásit přes přihlášky odkaz viz výše. Oddělení mládeže se Vám ozve e-mailem a domluví se na konkrétní pozici. Dobrovolník si platí pouze objednané služby a dostane sjezdové tričko zdarma.

Akci organizuje Nové město na Moravě a Českobratrská církev evangelická. Kontaktní adresa Oddělení mládeže ČCE, Jungmannova 9, Praha 1, mladez@e-cirkev.cz.

plakát-open-space_2019

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + 20 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>