Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.
Role církví v moderní společnosti – Palermo, 6.- 13. 8.

Role církví v moder­ní spo­leč­nos­ti – „Role of chur­ches“- O co se jed­ná?

EYCE – The Ecu­me­ni­cal You­th Coun­cil in Euro­pe hle­dá mla­dé věří­cí lidi napříč Evro­pou, aby se setka­li týden pře­mýš­le­li nad téma­tem role církví v moder­ní spo­leč­nos­ti.

palermo-327037_960_720Měs­teč­ko Paler­mo usí­ná.…. ;-) – ilu­strač­ní obrá­zek. Zdroj: Pixa­bay

Pro koho:

- Pro ty, kte­rým je mezi 18–30 lety a jsou z jed­né z člen­ských církví Eku­me­nic­ké rady církví v ČR (vět­ši­na vel­kých církví včet­ně ČCE).

- Pro ty, co umí ang­lic­ky na komu­ni­kač­ní úrov­ni.

- Pro ty, kte­ří se zají­ma­jí o otáz­ky církve a spo­leč­nos­ti.

- Pro ty, kte­ří chtě­jí strá­vit úžas­ný týden s mla­dý­mi lid­mi z celé Evro­py v létě na Sicí­li.

IPC_Palermo_2017-280x210Orga­ni­zač­ní tým

Za co?

- Kaž­dý účast­ník hra­dí účast­nic­ký popla­tek ve výši 50 Eur, kte­rý pokrý­vá uby­to­vá­ní, stra­vu a pro­gram.

- 30% nákla­dů za ces­tu (zby­lých 70% pokrý­vý orga­ni­zá­tor – EYCE)

Důle­ži­té!!!!!!!!!!!!

Pokud Vás nabíd­ka zau­ja­la a chce se zúčast­nit, při­hlaš­te se a napiš­te nám na: mladez@e‑cirkev.cz.

Pro účast bude­te potře­bo­vat dopo­ru­ču­jí­cí dopis. Rádi Vám ho zaří­dí­me. V emai­lu pro­sím uveď­te celé svo­je jmé­no a pří­jme­ní, dále sbor, ze kte­ré­ho jste či kte­rý navště­vu­je­te a kon­takt na sebe. Pře­dem moc děku­je­me. Pokud nejste z ČCE, obrať­te se pro­sím na svůj cír­kev (pokud je v ERC), jinak nás kon­tak­tuj­te. Poku­sí­me se najít řeše­ní.

Uzá­věr­ka při­hlá­šek je 11. 6. 2017 o půl­no­ci.

Pro více infor­ma­cí a při­hláš­ky navštiv­te ten­to web:

Role of Chur­ches in Modern Soci­e­ty – Call for par­ti­ci­pants

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 10. května 2017.