Akce, akce mládeže ČR, akce v seniorátech

SDM Můj život v církvi

Milí mládežníci,

rádi bychom Vás pozvali na podzimní seniorátní dny, které budou od 11. do 13. listopadu.

Sejdeme se v pátek 11. listopadu v 19:00 na faře v Poděbradech (Husova 141). Téma letošních dnů je: Můj život v církvi

V pátek večer začneme určitě poutavým vyprávěním Judit Čermákové a Věrky Hornychové, které byly dobrovolnicemi v uprchlickém táboře v Německu.

Sobotní dopoledne bude patřit pouze volbám do SOMu. Připomeneme si, co to vlastně ten SOM je a kdo v něm doposud pracoval. Promyslete si, koho byste rádi viděli ve vedení seniorátní mládeže a pojďte prosadit své favority, nebo nechat prosadit sám sebe.

Odpoledne nás přijede navštívit Joel Ruml, který nás zároveň potěší přednáškou na téma Můj život v církvi a s církví.

Těšit se samozřejmě můžete také na další různé rozptýlení, jako jsou seznamovací i jiné hry, rozpravy s přáteli, zpívání, pobožnosti…

Protože jsme společenství mladých, všímavých a určitě ne lhostejných lidí, bylo by pěkné, kdybychom někomu společně pomohli. Tím někým budou senioři v Diakonii v Libici nad Cidlinou. Nebojte, nebudeme jim recitovat básničky, ani zpívat písničky. Pomoci můžete tak, že si do batůžku vedle osobních důležitých věcí přibalíte i balení kapesníků, které v těchto zařízeních rychle ubývají (zejména v tomto sychravém podzimním počasí). Za přinesené kapesníky předem děkujeme.

S sebou si vezměte: Svíták, karimatku a spacák.

Cena pro včasně přihlášené je 120 Kč a pro nepřihlášené 150 Kč.

Přihlaš se do 7. 11. přes FB Messenger nebo přes náš web.

1611SDM_pozv