Akce, akce mládeže ČR, akce v seniorátech, Mládeže, VŠ mládeže

Přijď království Tvé II. – 12.1. Praha Libeň

Již druhé modlitební setkání za Českobratrskou církev evangelickou se uskuteční příští týden.

Srdečně zvou organizátoři (Aleš Rosický, Jordan Tomeš, Karel Mueller a další studenti Evangelické teologické fakulty):

„Minulý měsíc jsme se sešli k prvnímu modlitebnímu setkání za Českobratrskou církev evangelickou.Rádi bychom v těchto setkáních pokračovali. Přijměte proto naše pozvání k dalším modlitbám, které se tentokrát uskuteční v libeňském sboru. Tématem únorového setkání bude farářská služba, o jejichž radostech a starostech promluví branický farář Jaroslav F. Pechar.

Událost organizuje několik studentů Evangelické teologické fakulty. Věříme, že modlitba je velice důležitá součást života každého křesťana i celé církve. Budeme rádi, když dáte vědět i dalším bratrům, sestrám a každému, kdo by se chtěl přidat a modlit se s námi.

Pro více informací: Aleš Rosický: lighteus@gmail.com, 774 099 848.“

Pozvánka na událost:

12419078_10207375914269242_5992670616498391956_o