Akce, akce v seniorátech, Mládeže

Zimní akce

Milí přátelé,
srdečně vás všechny zveme na ZIMNÍ AKCI, která započne v pátek 14. března v 19 hodin v HORNÍ ČERMNÉ.

Rádi přivítáme nejen starší, již ostřílené mládežníky, ale i ty mladší, seniorátními akcemi nepolíbené. Takže pokud jsi třeba konfirmand a váháš, jestli máš jet na akci, kde možná moc lidí neznáš, nezažil jsi nikdy program a nevíš, jak se na takové akci vaří.. volba je jasná – tak určitě.. :) určitě přijeď a bez váhání s sebou vezmi i své přátele a známé!
Koneckonců, je to akce připravovaná právě pro Tebe!

Zimní akce nebude postrádat tyto atributy – biblický program, zpívání, rozličné hry (seznamovací, večerní, noční stolní,..) doma i venku, jezení a veselení se společně. Radujme se vždy společně, že – jak se to zpívá v písni č. 397, nemýlím-li se.
A na co se můžete obzvlášť těšit? Třeba na poutavý cestopis o putování Irákem, zajímavý film, bojovku či nedělní bohoslužby, které naši Zimní akci důstojně ukončí a my se budeme moci rozjet zase zpět do našich domovů a světa všedních starostí.

Oficiální plakátek v příloze nehledejte, není tam :) Bude vám časem ještě zaslán (společně s dalšími informacemi), pokud ho dříve neuvidíte na nástěnkách ve vašich sborových místnostech či v kostele.

S sebou: spacák, karimatku, přezůvky!!, Bibli, hudební nástroj (pokud máte a hrajete na nějaký) a Svíták

Na akci se přihlašujte, prosím, do 9. března na tento mail. Po tomto datu budete plati zbytečných 20/30 Kč navíc.

Pokud možno klidné dny vám přeje za chrudimský SOM Kryštof Kovář

P.S. Fotografie ze Seniorátního plesu najdete na: http://www.flickr.com/photos/97263340@N07/sets/72157641008755693/  a do neděle také snad na www.danyk.rajce.net
zimní akce 2014_Horní Čermná_plakát

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 − 3 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>