Akce, akce mládeže zahraničí, dobrovolnictvi, brigády, Ekumena

Rok mezinárodním dobrovolníkem v Tanzanii

Farní sbor Slezské církve evangelické a.v. v Třinci spolupracuje s evangelickou církví v Tanzanií a poskytuje partnerskou podporu v Mbulském distriktu v Tanzanii, především v oblasti sponzorování vzdělávání a základních životních potřeb pro nejchudší děti.

V současné době FS v Třinci hledá dobrovolníky, kteří by pomáhali v Tanzanii ( podrobnosti viz níže), proto se obracíme i na Vás s prosbou, o předání  této informace i na církve sdružené v Ekumenické radě církví v ČR, aby o této akci informovali ve svých sborech.  Jedná se o celkem urgentní záležitost, neboť dokumenty k výběru dobrovolníků je třeba odeslat do 23. 3.2014.

Srdečně děkuji za pomoc.

Přeji hezký den a Boží požehnání

Jiřina Panková

Sekretariát SCEAV