Ekumena, semináře, přednášky, Vzdělávání

Křesťan za katedrou

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na již třetí ročník konference Křesťan za katedrou.

Konference je zaměřena jak pro učitele, tak i rodiče či pracovníky v církvi, kteří se zajímají o témata křesťanského vzdělávání. Pokud máte ve svém okolí nebo na pracovišti někoho, koho by tato konference zajímala, prosíme, rozšiřte tyto informace dále.

Konference se uskuteční ve dnech 4. a 5.4.2014 ve sborovém centru Hutník v Třinci. (V pátek to bude spíše modlitební chvíle a sdílení se navzájem a v sobotu bude hlavní program konference. Účastníci si mohou vybrat, zda se zúčastní obou dnů nebo pouze hlavního programu v sobotu). Podrobnější informace jsou v přiložené pozvánce, ale hlavně na webové adrese www.kzk.sceav.cz, prostřednictvím kterých probíhá také registrace. Uzávěrka přihlášek je 31.3.2014.

Pořadateli jsou Slezská církev evangelická augsburského vyznání (SCEAV) ve spolupráci s Církevní základní školou a mateřskou školou Třinec a křesťanským Gymnáziem Beskydy Mountain Academy ve Frýdlantě nad Ostravicí a Sítí křesťanských učitelů.

Těšíme se na setkání s Vámi!

S přáním požehnaných dnů.

Ing. Alena Kukuczová

Slezská církev evangelická a. v.

Na Nivách 259/7, 737 01 Český Těšín

tel.: 558 764 242