Akce, akce mládeže ČR, akce v seniorátech, Mládeže, VŠ mládeže

„Brikciusová Na Prádle – LABYRINT“

vodaListopad Na Prádle a v Domě U Kamenného zvonu

Jste zváni na:

– básnické čtení „Brikciusová Na Prádle – LABYRINT“, z tvorby Anny Brikciusové v podání Jana Židlického a za hudebního doprovodu violoncellistky Anny Brikciusové, které se koná v sobotu 16. listopadu 2013, v 18:00 hod, v kostele sv. Jana Křtitele Na Prádle (Říční ul. 6, Praha 1), v rámci 15. ročníku festivalu Den poezie. Vstup volný. Viz http://www.Brikcius.com/Projects.cz.BrikciusovaNaPradle.Labyrint.html .

– listopadový koncert „Festival Brikcius“ – VIOLONCELLO A KLAVÍR II. (Robert Schumann, Antonín Dvořák, Leoš Janáček), italského klavíristy Giuseppe Devastata, žijícího v Madridu a českého violoncellisty Františka Brikcia, který se koná ve čtvrtek 21. listopadu 2013, od 19:30 hodin, v reprezentačním koncertním sále ze 13. století, v Domě U Kamenného zvonu (GHMP, 3. patro, Staroměstské náměstí 605/13, Praha 1), u příležitosti blížícího se Roku české hudby 2014. Předprodej vstupenek na http://www.Brikcius.com/festival/2013.Koncert.Listopad.html .

Další informace jsou k dispozici na webových stránkách http://Festival.Brikcius.com .

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 3 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>