Akce, Ekumena, Vzdělávání

Modlitba za domov- „Nebojte se“

Vyzva k modlitbe

Milé sestry, milí bratři,

28.10.2013, ve významný den, kdy si připomínáme vznik naší republiky, se opět sejdeme, abychom vytvořili ekumenické společenství v rámci Modlitby za domov.
Letošní téma vychází z Písma, z na několika místech znějící výzvy: Nebojte se!

Tato výzva nás bude provázet nejen 28.10.2013 v Komunitním centru Matky Terezy v Praze 11 – Hájích, kde se program, připravený zástupci církví při Ekumenické radě církví v ČR, bude od 9:30 hodin do 14:00 hodin konat, ale zazní v různých podobách a souvislostech i v přímém přenosu na ČT2, vysílaném od 15:00 hodin z kostela Milíče z Kroměříže z Prahy 11 – Chodova. Na obě místa Vás srdečně zveme!

Prosíme i o Vaší modlitební podporu před konáním ekumenické pouti i v průběhu akce, za její zdárný, Bohu milý, průběh. Připojte se k Modlitbě za domov svými modlitbami!
Srdečně vás zveme k modlitbě za naši vlast, domov i rodiny. Budeme rádi, když se jako jednotlivci nebo celá společenství přidáte během volebního víkendu 26. – 27.10. 2013 a během státního svátku v pondělí 28.10.2013
.

Inspiraci k modlitbám jednotlivců i celých společenství posíláme v příloze. Zaregistrovat se můžete on-line na ZAPOJENÍ SE DO MODLITBY ZA DOMOV

Anonymní vkládání proseb, chval a modliteb, které pak společně 28.10.2013 církve ponesou, je zde ZADÁNÍ VAŠÍ MODLITBY ČI PŘÍMLUVY

Prosíme také o zveřejnění výzvy a rozeslání na vaše sbory a členy. Děkujeme.

Za tým Ekumenické rady církví pro přípravu Modlitby za domov,

Sandra Silná