Akce, akce mládeže ČR, akce mládeže zahraničí, Ekumena, Mládeže, semináře, přednášky, VŠ mládeže, Vzdělávání, Základy víry

Víra a jednota ve střední Evropě

Budapestparliament100

Milí přátelé, máte jedinečnou příležitost se zúčastnit mezinárodní konference, která se bude konat V Maďarsku. Konference je určena pro mládežníky 17 – 25 let z protestantských, katolické a ortodoxní církve a z židovské obce ze všech visegrádských států. Tématem konference je Víra a jednota ve střední Evropě a termín je 11.-13.10.2013. Konference se bude konat v budově parlamentu a na vysoké škole Baár-Madas v Budapešti. Součástí konference je také plavba lodí do Visegrádu, během níž proběhnou workshopy na různá témata, která si účastníci mohou vybrat. Konferenčním jazykem je angličtina a němčina. Účastníci si hradí jen cestu, ostatní náklady na pobyt, stravu, výlet atd. je hrazen z grantu.

Počet účastníků je však omezen a za naši církev je pozváno maximálně 5 lidí. neváhejte a hlašte, kdo máte zájem. Přihlašujte se na mládežnické stránky