Oddě­le­ní mlá­de­že zdra­ví z prv­ní spo­leč­né pora­dy v novém slo­že­ní! Ke stá­va­jí­cí­mu týmu Ale­ny, Lali a Kryš­to­fa se při­po­ji­li Kája Urbán­ko­vá a Stan­da Tesař. Moc se těší­me, co nás letos spo­leč­ně potká a s naši­mi nový­mi posi­la­mi se urči­tě brzo sezná­mí­te.

Oddě­le­ní mlá­de­že je sou­čás­tí Ústřed­ní cír­kev­ní­ho kan­ce­lá­ře ČCE. V rám­ci oddě­le­ní momen­tál­ně věnu­je­me hod­ně ener­gie pří­pra­vě Sjez­du (nejen) evan­ge­lic­ké mlá­de­že (spo­leč­ně se sjez­do­vou sku­pin­kou) a v posled­ní době také Pora­dě mlá­de­že (spo­leč­ně s Celo­cír­kev­ním odbo­rem mlá­de­že). S COMem koor­di­nu­je­me i dal­ší akti­vi­ty.

Sna­ží­me se komu­ni­ko­vat s širo­kou mlá­de­ží (pře­váž­ně pro­střed­nic­tvím soci­ál­ních sítí), jed­not­li­vý­mi SOMy a dal­ší­mi cír­kev­ní­mi struk­tu­ra­mi. Spo­lu­pra­cu­je­me s kole­gy z ústřed­ní kan­ce­lá­ře, nej­ví­ce s eku­me­nic­kým oddě­le­ním, se kte­rým čas­to vysí­lá­me mlá­dež­ní­ky do zahra­ni­čí (více na www.prilezitosti.e‑cirkev.cz).

Pokud bys­te na nás měli jaký­ko­liv dotaz, může­te nám napsat napří­klad na Face­book, Instagram nebo na mail mladez@e‑cirkev.cz.

Naposledy upravil/a Kryštof Sojka, 6. února 2023.