časopis mládeže Nota nebe

Adresa redakce a administrace:
Jungmannova 9, 111 21 Praha 1,e-mail: notanebe@e-cirkev.cz,               stránky: http://notanebe.cz/,                        Fcb: nota nebe,
Tel: 224 999 273

Časopis vytváří dobrovolníci (převážně vysokoškoláci). Při redakční práci se učí pozorně číst, diskutovat, psát články, dívat se na věci z rozdílných úhlů pohledu, a mnoho jiného.
Pokud máte chuť přiučit se této práci, můžete se připojit k redakčnímu kruhu. Pište na: bratrstvo(a)e-cirkev.cz.

Redakční kruh řídí Šárka Schmarczová. Grafická úprava Martina Calajová, technická redakce Jitka Čechová.
Technicky a finančně zajišťuje Ústřední církevní kancelář Českobratrské církve evangelické.