Akce, banery

Venite: PROŽIJ A POUŽIJ

Znáte to motto „Co slyším, to zapomenu, co vidím, to si zapamatuji, co zažiji, to dokážu použít“?

Zveme vás na zážitkový víkend s názvem Prožij a použij, ve kterém se seznámíme se základními principy zážitkové pedagogiky. Cílem je, abychom společně něco zažili a na základně toho, co jsme prožili, si vysvětlili, jak zážitkové programy připravovat. Víkendem se zároveň bude prolínat i téma Církev za komunismu. Až se z víkendu vrátíte, budete mít hromadu podnětů, jak připravit program na seniorátky/mládež/víkendovku třeba na toto téma.

Akce proběhne 17.–19. dubna 2020 v Brně v Blahoslavově domě (Lidická 79). Spát se bude na spacácích a karimatkách.

Cílovou skupinou jsou SOMáci a další pracovníci s mládeží v církvi, ale není to podmínkou.

Účastnický poplatek činí 250 Kč. Maximální počet účastníků je 20.

Další informace a přihlašování najdete na webu akce.

About Dominik Bláha