Akce, akce mládeže ČR, Ekumena, Jaro/Léto 2019, Základy víry

Zastav se na chvíli…buď s Bohem, Velikonoce

Milí přátelé,

jste srdečně zváni na akci  Zastav se na chvíli…buď s Bohem, Velikonoce, která se uskuteční 18.-24.4. 2019 ve Velkých Hamrech 45.

Programem vás provedou Zuzana Férová a Libuše Weinerová

Minimální cena: 1000 Kč. Poplatek za pobyt zaplatíte v hotovosti v místě konání. V případě, že by finance byli pro Vás problémem, neváhejte a napište nám na mladez@e-cirkev.cz, domluvíme se na finanční podpoře.

Ubytování: Velké Hamry 45, http://www.velkehamry.farnost.cz/

Velikonoce, prožijte je naplno, společně s Bohem, ekumenicky. Na programu budou přednášky, modlitba, společenství výlety, oslava.

Akci organizuje Českobratrská církev evangelická společně s Evangelickou církví metodistickou a Komunitou Chemin Neuf.

Velikonoce_2019_jpg