Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.

Milí přá­te­lé,

jste srdeč­ně zvá­ni na akci  Zastav se na chvíli…buď s Bohem, Veli­ko­no­ce, kte­rá se usku­teč­ní 18.–24.4. 2019 ve Vel­kých Hamrech 45.

Pro­gra­mem vás pro­ve­dou Zuza­na Féro­vá a Libu­še Wei­ne­ro­vá

Mini­mál­ní cena: 1000 Kč. Popla­tek za pobyt zapla­tí­te v hoto­vos­ti v mís­tě koná­ní. V pří­pa­dě, že by finan­ce byli pro Vás pro­blé­mem, nevá­hej­te a napiš­te nám na mladez@e‑cirkev.cz, domlu­ví­me se na finanč­ní pod­po­ře.

Uby­to­vá­ní: Vel­ké Ham­ry 45, http://www.velkehamry.farnost.cz/

Veli­ko­no­ce, pro­žij­te je napl­no, spo­leč­ně s Bohem, eku­me­nic­ky. Na pro­gra­mu budou před­náš­ky, mod­lit­ba, spo­le­čen­ství výle­ty, osla­va.

Akci orga­ni­zu­je Čes­kob­ra­tr­ská cír­kev evan­ge­lic­ká spo­leč­ně s Evan­ge­lic­kou církví meto­dis­tic­kou a Komu­ni­tou Che­min Neuf.

Velikonoce_2019_jpg

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 28. února 2019.