Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.
Komunikace

Milí přá­te­lé,

jste zvá­ni na akci Komu­ni­ka­ce, 9.–10.11. 2018,  Pra­ha 1.

Workshop pove­dou Josef Šler­ka, Sou­čas­ný stav médií, před­náš­ka s dis­ku­zí (páteč­ní pro­gram) a Mila­da Zábor­co­vá Komu­ni­kač­ní doved­nos­ti v týmo­vých vzta­zích (sobot­ní pro­gram).

Hlas­te se na: https://prihlasky.srcce.cz/akce/189-komunikace-workshop

Spo­leč­ný pro­gram pro­běh­ne v Huso­vě domě (Jung­man­no­va 9, Pra­ha 1, zase­dač­ka, v prv­ním pat­ře před­ní budo­vy). Podrob­né infor­ma­ce k pro­gra­mu budou všem při­hlá­še­ným s dosta­teč­ným před­sti­hem poslá­ny e‑mailem. Uby­to­vá­ní zdar­ma, účast­ní­kům bude pro­pla­ce­no ces­tov­né.

Páteč­ní pro­gram

• 18.00: Zahá­je­ní a spo­leč­ná veče­ře
  • 19.00: Josef Šler­ka, Sou­čas­ný stav medií (před­náš­ka s dis­ku­zí)
Sobot­ní pro­gram
Mila­da Zábor­co­vá, Komu­ni­kač­ní doved­nos­ti v týmo­vých vzta­zích
  • 9.00–10.25: Uví­tá­ní, pamě­ťo­vé hry, pre­zen­ta­ce
    • Vní­má­ní růz­ný­mi úhly pohle­du, způ­so­by pro­ná­še­ní hod­no­ce­ní ver­sus vyja­d­řo­vá­ní poci­tů a domně­nek
    • Co je důle­ži­té pro prá­ci mlá­de­že v církvi – hle­dá­ní pozi­tiv a opor, sku­pi­no­vá akti­vi­ta
  • 10.25–10.35: Pře­stáv­ka
  • 10.35–12.00: Komu­ni­kač­ní doved­nos­ti – dle upřes­ně­ní a poža­dav­ků sku­pi­ny mož­no i s video tré­nin­kem:
    • Vyja­d­řo­vá­ní i při­jí­má­ní kri­ti­ky
    • Roz­po­zná­ní mani­pu­la­tiv­ní­ho myš­le­ní
    • Vede­ní kon­struk­tiv­ní­ho a empa­tic­ké­ho roz­ho­vo­ru, jak na obtíž­né či kon­flikt­ní roz­ho­vo­ry
  • 12.00–13.30: Pře­stáv­ka na oběd
  • 13.30–15.00: Aktiv­ní naslou­chá­ní a jeho význam v komu­ni­ka­ci
    • Já – sdě­lo­vá­ní
    • Význam a vliv never­bál­ní komu­ni­ka­ce
    • Zábav­né tes­ty pro posou­ze­ní vlast­ních schop­nos­tí naslou­chat a dešif­ro­vat řeč těla
  • 15.00–15.10: Pře­stáv­ka
  • 15.10–16.40: Emo­ce v komu­ni­ka­ci a ve vzta­zích
    • Prá­ce s emoč­ní­mi či moti­vač­ní­mi kar­ta­mi
    • Život­ní hod­no­ty a jejich důle­ži­tost
    • Prů­běž­ná dis­ku­ze, sku­pi­no­vé i indi­vi­du­ál­ní akti­vi­ty, inter­ak­tiv­ní „spo­lu­tvor­ba“ worksho­pu
  • Změ­na pro­gra­mu vyhra­ze­na.

Popla­tek (na občer­stve­ní): 200 Kč (splat­ný na mís­tě koná­ní)

Orga­ni­zu­je Čes­kob­ra­tr­ská cír­kev evan­ge­lic­ká, Oddě­le­ní mlá­de­že.
Jung­man­no­va 9, Pra­ha 1, FB Evan­ge­lic­ká mlá­dež, mladez@e‑cirkev.cz

Komunikace workshop A4

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 17. září 2018.