Akce, akce mládeže ČR, Léto 2018

Character Design

Milí přátelé, kreativci, výtvarníci,

máte možnost se účastnit vyjímečného kurzu  Character Design, který pořádá David Toušek:

Více informací od Davida viz níže:

Pro studenty či freelancery z oblasti výtvarného umění, ilustrace, designu. Každé léto organizuji profesní kurzy pro profesionály v animovaném filmu zvané ANOMALIA.

Již 11. rokem existence naší vzdělávací platformy se snažíme o odborný růst účastníků a vývoj nových příběhů a designu postav pro animovaný film. Toto léto budeme po deváte v Litomyšli u zámku v budově YMCA, Evropské školící centrum.

Pro výtvarníky proběhne od 6. do 17. srpna 2018 exklusivní dílna Character Design se špičkovým výtvarníkem Ricky Niervou ze studia PIXAR. viz. video upoutávka na webu, kde Ricky vysvětlí, o co jde.
 
Stalo se, že mám dvě volná místa a rozhodl jsem se zkusit vyhledat výtvarniky(ce) z křesťanského prostoru a nabídnout tuto super příležitost ZDARMA jako šanci se posunout dál či získat novou dovednost. Není to ale charita v tom smyslu, že se může přihlásit kdokoliv, kdo nemá s ilustrací nic společné. Účastnici musí umět kreslit, bez ohledu na výtvarný styl, a měli by mít zájem rozšířit si svou odbornost o umění navrhovat postavy pro animovaný film. Tato dovednost se u nás neučí. Jde tedy u šanci ziskat unikátní zkušenosti. Zájemce by měl mít již zkušenosti s ilustrací aspoň jako student výtvarné školy nebo samouk, ale s prokazatelnou historií vlastní tvorby.
 
Čas letí. Kdo by měl o toto zájem, neztrácejte čas a kontaktujte mě na team@anomalia.eu. I když si nebudete jisti, jestli je to pro vás, ale zaujme vás to, můžeme si o tom popovídat.
 
více na https://www.anomalia.eu/courses/character-design-lab/

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 1 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>