Akce, akce mládeže ČR

Příběhy plné emocí v bibli, ve filmu, v literatuře a v životě

Milí přátelé,

opět po roce otevíráme úspěšně další ročník Kurzu pro konfirmandky a mladší mládežnice, ve věku 12–16 lety. Kurz se uskuteční v Hradišti u Nasavrk, v termínu 4.-11.8. 2018.

Budeme společně objevovat emoce v různých biblických příbězích. Budeme mluvit o tom, k čemu jsou naše pocity dobré a jak se dá s nimi pracovat. Budeme se dívat na filmy, číst si příběhy. Své emoce budeme vyjadřovat různými způsoby – při procházkách, při tvoření, při práci s biblickými postavičkami, při tanci, při zpěvu… City, emoce, pocity hrají v našich životech roli a my jim chceme věnovat pozornost.

Přijeďte a nezapomeňte je vzít s sebou :-)

Přihlášky na: https://prihlasky.srcce.cz/akce/155-kurz-mladsi-mladeze-divci, hlaste se do 27.7.2018.
Cena kurzu: 1500 Kč
Sourozenecká sleva 400 Kč. Slevu můžete uplatnit pro svého druhého sourozence, pište na mladez@e-cirkev.cz.

Akci organizuje Oddělení mládeže, Českobratrská církev evangelická, Jungmannova 9, Praha 1.

pozadí na mlml 18 dívky4