Akce, akce mládeže ČR, LÉTO 2017

Kurz konfirmandů a mladší mládeže/ Bazar biblických motivů

Milí přátelé,

jste srdečně zváni na Kurz konfirmandů a mladší mládeže, které pro vás připravil celocírkevní farář mládeže Pavel Jun ve spolupráci s oddělením mládeže ČCE.

Kurz se koná 6.-11. 8. 2017 v Hradišti u Nasavrk. Tématem letošního ročníku bude „Bazar biblických motivů“.

Duchovní program povede Pavel Jun a druhý program „Vstup do biblických příběhů pomocí biblických postaviček“ připraví Rut Kučerová.

Čím se budeme zabývat?

„Do bazaru se odkládají věci, které už – zdá se – nejsou a nebudou potřeba. Ale taky se tam najdou věci mimořádné hodnoty. Pokusíme se uspořádat bazar základních biblických motivů, kde lze objevit perly nesrovnatelné hodnoty“ (Mt 13:45 Anebo je království nebeské jako když obchodník, který kupuje krásné perly, objeví jednu drahocennou perlu; jde, prodá všecko, co má, a koupí ji.)

Prosíme faráře, kteří mají na sboru konfirmandy, aby je dovezli na místo konání, zůstali s nimi a přispěli do společného programu.

Cena pobytu je 1800 Kč. Do 30.6. můžete uplatnit slevu 200 Kč.

Hlaste se, zvěte své kamarády a přátele. Přihlášky zde: https://prihlasky.srcce.cz

Případné dotazy zasílejte na mladez@e-cirkev.cz.

mladsi mladez leto 2017 kopie4