Akce, akce mládeže ČR

Kurz konfirmandů a mladší mládeže/ Bazar biblických motivů

 

Milí přátelé,

jste srdečně zváni na Kurz konfirmandů a mladší mládeže, které pro vás připravil Martina Zuštinová a Drahomíra Dušková Havlíčková ve spolupráci s oddělením mládeže ČCE.

Kurz se koná 6.-11. 8. 2017 v Hradišti u Nasavrk. Tématem letošního ročníku bude „Bazar biblických motivů“.

Duchovní program povede Martina Zuštinová (farářka sboru FS ČCE Klobouky u Brna)  a Drahomíra Dušková Havlíčková (farářka sboru FS ČCE Čáslav). Druhý program „Vstup do biblických příběhů pomocí biblických postaviček“ připraví Rut Kučerová.

Čím se budeme zabývat?

„Do bazaru se odkládají věci, které už – zdá se – nejsou a nebudou potřeba. Ale taky se tam najdou věci mimořádné hodnoty. Pokusíme se uspořádat bazar základních biblických motivů, kde lze objevit perly nesrovnatelné hodnoty“ (Mt 13:45 Anebo je království nebeské jako když obchodník, který kupuje krásné perly, objeví jednu drahocennou perlu; jde, prodá všecko, co má, a koupí ji.)

Prosíme faráře, kteří mají na sboru konfirmandy, aby je dovezli na místo konání, zůstali s nimi a přispěli do společného programu.

Cena pobytu je 1800 Kč. Do 30.6. můžete uplatnit slevu 200 Kč.

Hlaste se, zvěte své kamarády a přátele. Přihlášky zde: https://prihlasky.srcce.cz

Případné dotazy zasílejte na mladez@e-cirkev.cz.

 

mladsi mladez leto 2017 aktualizované se jmény

 

 

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + 4 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>