Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.
Pane nauč nás modlit se: Modlitby pro církev II.

Přijď­te se spo­leč­ně mod­lit (nejen) za naši evan­ge­lic­kou cír­kev, zazpí­vat pár pís­ní, poslech­nout si něco o Bra­nic­kém sbo­ru a k tomu si dát něco dob­ré­ho!

Pane nauč nás modlit se

Udá­lost orga­ni­zu­je něko­lik stu­den­tů, a to zejmé­na stu­den­tů Evan­ge­lic­ké teo­lo­gic­ké fakul­ty. Věří­me, že mod­lit­ba je důle­ži­tá sou­část živo­ta kaž­dé­ho křes­ťa­na i celé církve. Bude­me rádi, když dáte vědět i dal­ším bra­t­rům a sestrám či pros­tě kaž­dé­mu, kdo by se chtěl při­dat, pobýt s námi a mod­lit se!

Jed­ná se o vol­né pokra­čo­vá­ní loň­ské­ho cyk­lu: „Přijď krá­lov­ství tvé“.

Letoš­ní ter­mí­ny:

15. 11. ČCE Pra­ha – Bra­ník,

13. 12. ČCE Pra­ha – Žiž­kov II.,

11. 1. ČCE Pra­ha – Vino­hra­dy,

vždy od 19:30

Pro více infor­ma­cí: Jor­dan Tomeš – elvisandhismom@gmail.com, tel. 605 532 860

Udá­lost na Face­boo­ku: https://www.facebook.com/events/282227672178035/

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 14. listopadu 2016.