Akce, jiné

Slavnostní bohoslužby nových církevních kantorů

Srdečně Vás zveme na slavnostní bohoslužby, při nichž budou synodním seniorem Mgr. Danielem Ženatým a synodním kurátorem Českobratrské církve evangelické Ing. Vladimírem Zikmundem pověřeni do kantorské služby absolventi Semináře církevní hudby Evangelické akademie.

Bohoslužby se budou konat 26. 6. ve 14 hod. v evangelickém kostele v Ostravě (Husovo náměstí 4).

images

Hudební program bohoslužeb sestavil celocírkevní kantor Ladislav Moravetz, vedoucí SCHEA.

Při bohoslužbách zazní vokální a varhanní hudba v podání absolventů SCHEA a KMD Ruth Forsbach.