Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.
Slavnostní bohoslužby nových církevních kantorů

Srdeč­ně Vás zve­me na slav­nost­ní boho­služ­by, při nichž budou synod­ním seni­o­rem Mgr. Danie­lem Žena­tým a synod­ním kurá­to­rem Čes­kob­ra­tr­ské církve evan­ge­lic­ké Ing. Vla­di­mí­rem Zik­mun­dem pově­ře­ni do kan­tor­ské služ­by absol­ven­ti Semi­ná­ře cír­kev­ní hud­by Evan­ge­lic­ké aka­de­mie.

Boho­služ­by se budou konat 26. 6. ve 14 hod. v evan­ge­lic­kém kos­te­le v Ost­ra­vě (Huso­vo náměs­tí 4).

images

Hudeb­ní pro­gram boho­slu­žeb sesta­vil celo­cír­kev­ní kan­tor Ladi­slav Mora­ve­tz, vedou­cí SCHEA.

Při boho­služ­bách zazní vokál­ní a var­han­ní hud­ba v podá­ní absol­ven­tů SCHEA a KMD Ruth For­sbach.

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 22. června 2016.