dobrovolnictvi, brigády

Diakonie ČCE hledá dobrovolníka pro PR anglické sekce

Popis organizace:

Diakonie ČCE – Středisko humanitární a rozvojové spolupráce hledá dobrovolníka na pozici stážisty v oddělení veřejných vztahů. Pozice je určena pro dobrovolníka z ČR, který se na dálku bude podílet na posílení práce stále se rozvíjející americké pobočky Diakonie ČCE – Střediska humanitární a rozvojové spolupráce v Milwaukee, Wisconsin.

Popis dobrovolnické pozice:

Náplní pozice je prezentování organizace na sociálních sítích, zdokonalení a kontrola PR materiálů (letáky, články, webové stránky). Dobrovolník bude mít taktéž možnost podílet se částečně na projektovém řízení či bude moci zlepšit své administrativní a organizační schopnosti.

Dobrovolník bude přímo zodpovědný vedoucímu pracovníkovi sekce mezinárodního rozvoje. Dobrovolník může po dohodě pracovat dle svých časových možností, odhadovaná doba je 5 hodin týdně. Práci je možné vykonávat po dohodě odkudkoli (jedná se především o online komunikaci).

12032740_1017211231656623_8283138096271100179_o

Požadavky:

– flexibilita, motivace, kritické myšlení

– plynulá angličtina slovem i písmem

– samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

– zázemí stabilní a rozvíjející se organizace

– praxi v oboru PR a sociálních medií

– zkušenost v oblasti fundraisingu a veřejných vztahů

– zdokonalení komunikace v anglickém jazyce

– získání přehledu o fungování neziskové organizace

Více informací v angličtině:

http://www.spolu.diakonie.cz/volna-mista/pr-social-media-intern/

V případě zájmu o pozici zašlete do 25. 1. 2016 životopis a stručný motivační dopis (oboje v AJ!) na jeremy.ault@diakonie.cz

Share/Bookmark

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × three =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>