Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.
Hledáme dva kandidáty mládeže do programu „LWF Global Young Reformers Network“

Luthe­ran World Fede­rati­on Glo­bal Young Refo­mers Network je mezi­ná­rod­ní síť mla­dých lidí, kte­ří by měli čer­pat obo­ha­ce­ní z vzá­jem­né­ho setká­vá­ní a záro­veň spo­leč­ně pro­mýš­lí téma­ta, kte­rá hýbou církví a svě­tem. Téma­tem pro­gra­mu je „Fre­ed by God’s love – to chan­ge the World“. Pro­gram již pro­bí­há od květ­na 2014, pobě­ží do roku 2017 a je zamě­řen na refor­mač­ní výro­čí. V pro­gra­mu jsme za ČCE měli do letoš­ní­ho roku dva kan­di­dá­ty, ale ti již z růz­ných důvo­dů nemo­hou být dále zapo­je­ni. Pro­to hle­dá­me nové lidi, kte­ří mají chuť se setká­vat s mla­dý­mi lid­mi z celé­ho svě­ta a změ­nit s nimi ale­spoň troš­ku ten­to svět.

LWFVíce infor­ma­cí o pro­gra­mu:

Webo­vé strán­ky pro­gra­mu: https://youngreformers.lutheranworld.org/

Pre­zen­ta­ce pro­jek­tu: https://prezi.com/vya3iuoyyxto/global-young-reformers-network/?utm_campaign=share&utm_medium=copy

Poža­du­je­me:
– Věk: 18–27 let
– Jeden muž a jed­na žena
– Člen ČCE (Čes­kob­ra­tr­ská cír­kev evan­ge­lic­ká)
– Zku­še­nos­ti v prá­ci s mlá­de­ží
– Dob­rá a aktiv­ní zna­lost 1 z těch­to jazy­ků: ang­lic­ky, němec­ky, fran­couz­sky, nebo špa­něl­sky
– Ocho­ta ces­to­vat (cca dvě růz­ně dlou­hé ces­ty roč­ně)
– Být 1x týd­ně 1h onli­ne (pra­cov­ní schůz­ky onli­ne)
– Být k dis­po­zi­ci do roku 2017

Nabí­zí­me:
– Účast na zají­ma­vém mezi­ná­rod­ním pro­jek­tu s duchov­ně soci­ál­ním pře­sa­hem
– Zku­še­nos­ti v prá­ci s mlá­de­ží na mezi­ná­rod­ní úrov­ni
– Setká­ní s lid­mi z růz­ných zemí
– Pokry­tí všech nákla­dů
– Potvr­ze­ní o účas­ti na pro­jek­tu
– Mož­nost se nau­čit nové pří­stu­py k cír­kev­ní prá­ci, zvláš­tě tou s mlá­de­ží

Zau­ja­la vás nabíd­ka? Napiš­te nám na mladez@e‑cirkev.cz!:
– Vaše jmé­no, pří­jme­ní, adre­su, rok naro­ze­ní, email, tele­fon, sbor, jehož jste čle­nem
– Něco o sobě (ide­ál­ně v jed­nom z výše zmí­ně­ných jazy­ků)
– Proč vás nabíd­ka zau­ja­la (ide­ál­ně v jed­nom z výše zmí­ně­ných jazy­ků)
– Kdy může­te být k dis­po­zi­ci?

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 29. září 2015.