Akce, akce mládeže zahraničí, semináře, přednášky, Vzdělávání

The Boys‘ Brigade – Skotsko

bblogocolour

Milí mládežníci,

máte jedinečnou příležitost navštívit Skotsko (kurz se uskuteční v Carronvale) ve dnech 12.-18.7.2014. Jedná se o jednotýdenní  vzdělávací program pro vedoucí mládeže a pracovníky s mládeží. Cestu a ubytování plně za vás uhradí The Boys‘ Brigade. Pokud je vám mezi 17-21 lety a mluvíte anglicky, přihlašte se nám na mladez@e-cirkev.cz. Počet přihlášených je omezen na 2 místa, neváhejte a hlašte se!

Více informací  o organizaci najdete na: http://www.boys-brigade.org.uk/, nebo se ptejte na mladez@e-cirkev.cz