Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.

Far­ní sbor Slez­ské církve evan­ge­lic­ké a.v. v Třin­ci spo­lu­pra­cu­je s evan­ge­lic­kou církví v Tan­za­nií a posky­tu­je part­ner­skou pod­po­ru v Mbul­ském distrik­tu v Tan­za­nii, pře­de­vším v oblas­ti spon­zo­ro­vá­ní vzdě­lá­vá­ní a základ­ních život­ních potřeb pro nej­chud­ší děti.

V sou­čas­né době FS v Třin­ci hle­dá dob­ro­vol­ní­ky, kte­ří by pomá­ha­li v Tan­za­nii ( podrob­nos­ti viz níže), pro­to se obra­cí­me i na Vás s prosbou, o pře­dá­ní  této infor­ma­ce i na církve sdru­že­né v Eku­me­nic­ké radě církví v ČR, aby o této akci infor­mo­va­li ve svých sbo­rech.  Jed­ná se o cel­kem urgent­ní zále­ži­tost, neboť doku­men­ty k výbě­ru dob­ro­vol­ní­ků je tře­ba ode­slat do 23. 3.2014.

Srdeč­ně děku­ji za pomoc.

Pře­ji hez­ký den a Boží požeh­ná­ní

Jiři­na Pan­ko­vá

Sekre­ta­ri­át SCEAV

Dal­ší doku­men­ty zde:

INVYT_Application    INVYT_CV_ML_References

INVYT_Call

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 14. března 2014.