Akce, akce mládeže ČR, akce v seniorátech, Mládeže, VŠ mládeže

NÁVRAT aneb Retro stále frčí

Milí mládežníci, přátelé, příznivci, dámy a pánové,

letošní ples se nezadržitelně blíží! Letos se vše ponese ve stylu RETRO… i když jak víme, ne všechno retro je cool (třeba doba před rokem 1989, že :) SOM už vše pilně plánuje a tedy i vy můžete začít pilovat atmosféru, shánět oblečení, zopakovat taneční kroky a tak podobně. To ovšem neznamená, že zveme pouze vynikající tanečníky. Jak říká Karel Borec z Na stojáka – důležitý jsou dvě věci – hustej vohoz a ještě hustější scénář. Co se týká vohozu – zapomeňte na Armaniho, to je vyšší level a ten na ples není nutný :-) … Takže i vy baru- a zákulisí- milovní, přijměte pozvání na náš ples!!

Jako již tradičně se bude ples odehrávat v KD Dubina v Pardubicích, 14. února 2014, od 19 hodin.
Jako obvykle budete moci býti svědky předtančení SOMu, proběhne prezentace našich akcí, budete si možná moci s sebou domů odnést nějakou tu cenu z tomboly. Občerstvit se budete moct, ,,vo tom žádná“!
Pokud se přihlásíte do 10. února na tento mail (nebo zakoupíte vstupenku v předprodeji), bude váš vstup oceněn částkou 140 Kč, kterou nás podpoříte. Jinak bude vstup činit 170 Kč.
Kapely – budou letos s největší pravděpodobností 3 – některé znáte, některé ještě moc ne, ale zaručeně svou muzikantskou profesionalitou dotvoří vynikající dojem z vašeho tance.

Po plese je možné přespat na faře v Pardubicích, takže jsou vítáni všichni vaši přespolní přátelé! Prosíme, zvěte své přátele a známé, všichni jsou vítáni.
Pokud by někdo z vás si chtěl na faře v Pardubicích před plesem nechat nějaké věci (batoh, oblečení,…), prosím, odepište na mladezchrudim@seznam.cz – pokud by zájemci byli, bude fara před plesem otevřená. Průvodce z fary vás pak dopraví (pěšky/trolejbusem) do 19:00 do KD Dubina, pokud budete mít zájem.

Těšíme se s Vámi na viděnou a na shledanou!

Za chrudimský SOM Kryštof z Chrudimě

plakát

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 3 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>