Akce, akce mládeže ČR, akce mládeže zahraničí, Mládeže, VŠ mládeže

PEACE ACADEMY Freedom of conscience. Take the risk!

Odkud  pocházíš? Co je typické pro tvou zemi? Co je pro tebe výzvou?
Proč nezodpovědět všechny tyto otázky, které často slýcháváš, zpěvem, tancem nebo také lamentací -oplakáváním?

Dráždanský kostel Frauenkirche zve mládežníky z Německa a širého světa na Peace Academy 2014.
Pět set účastníků bude diskutovat o současných událostech a sdílet své zkušenosti, předávat si své názory a nápady a navzájem se poznávat na setkáních, dílnách , bohoslužbách nebo modlitebních ztišeních, na hudebních akcích a mezikulturním večeru.

Formát pdf: 2014_PEACEACADEMY_FLYER

2014_PEACEACADEMY_FLYER

2014_PEACEACADEMY_FLYER – kopie (2) 2014_PEACEACADEMY_FLYER – kopie (3) 2014_PEACEACADEMY_FLYER – kopie (4) 2014_PEACEACADEMY_FLYER – kopie (5) 2014_PEACEACADEMY_FLYER – kopie