Upozornění: Tento příspěvek je starý a pochází ještě z původního webu mládeže. Většina obrázků a odkazů pravděpodobně už nebude fungovat.

Vyzva k modlitbe

Milé sest­ry, milí brat­ři,

28.10.2013, ve význam­ný den, kdy si při­po­mí­ná­me vznik naší repub­li­ky, se opět sejde­me, abychom vytvo­ři­li eku­me­nic­ké spo­le­čen­ství v rám­ci Mod­lit­by za domov.
Letoš­ní téma vychá­zí z Písma, z na něko­li­ka mís­tech zně­jí­cí výzvy: Neboj­te se!

Tato výzva nás bude pro­vá­zet nejen 28.10.2013 v Komu­nit­ním cen­t­ru Mat­ky Tere­zy v Pra­ze 11 – Hájích, kde se pro­gram, při­pra­ve­ný zástup­ci církví při Eku­me­nic­ké radě církví v ČR, bude od 9:30 hodin do 14:00 hodin konat, ale zazní v růz­ných podo­bách a sou­vis­los­tech i v pří­mém pře­no­su na ČT2, vysí­la­ném od 15:00 hodin z kos­te­la Milí­če z Kro­mě­ří­že z Pra­hy 11 – Cho­do­va. Na obě mís­ta Vás srdeč­ně zve­me!

Pro­sí­me i o Vaší mod­li­teb­ní pod­po­ru před koná­ním eku­me­nic­ké pou­ti i v prů­bě­hu akce, za její zdár­ný, Bohu milý, prů­běh. Při­poj­te se k Mod­lit­bě za domov svý­mi mod­lit­ba­mi!
Srdeč­ně vás zve­me k mod­lit­bě za naši vlast, domov i rodi­ny. Bude­me rádi, když se jako jed­not­liv­ci nebo celá spo­le­čen­ství při­dá­te během voleb­ní­ho víken­du 26. – 27.10. 2013 a během stát­ní­ho svát­ku v pon­dě­lí 28.10.2013
.

Inspi­ra­ci k mod­lit­bám jed­not­liv­ců i celých spo­le­čen­ství posí­lá­me v pří­lo­ze. Zare­gis­tro­vat se může­te on-line na ZAPOJENÍ SE DO MODLITBY ZA DOMOV

Ano­nym­ní vklá­dá­ní pro­seb, chval a mod­li­teb, kte­ré pak spo­leč­ně 28.10.2013 církve pone­sou, je zde ZADÁNÍ VAŠÍ MODLITBY ČI PŘÍMLUVY

Pro­sí­me také o zve­řej­ně­ní výzvy a roze­slá­ní na vaše sbo­ry a čle­ny. Děku­je­me.

Za tým Eku­me­nic­ké rady církví pro pří­pra­vu Mod­lit­by za domov,

San­d­ra Sil­ná

gene­rál­ní sekre­tář­ka Eku­me­nic­ké rady církví v ČR

Naposledy upravil/a Tobiáš Potoček, 16. října 2013.