Akce, akce mládeže ČR, akce v seniorátech, jiné, Mládeže, publikace a pomůcky, semináře, přednášky, VŠ mládeže

Program podpory – Rozjeď to s Tandemem!

img_7407

 

 

 

 

 

 

Tandem zve pracovníky s mládeží/pedagogy z nejrůznějších oblastí na kontaktní a tematický seminář, který proběhne ve dnech 10. – 13. října v Plzni (je možné se zúčastnit jen části programu).  Na účastníky čekají čtyři dny plné informací a aktivit, jež Vám umožní rozvinout nápady, představy a pomohou s přípravou programu. Během semináře nahlédneme „pod poličku“ projektu Plzeň 2015 jako Evropského hlavního města kultury v roce 2015, zejména v rámci cílové skupiny mládež. Program si zpestříme interaktivní prohlídkou (tzv. stadtralley) Plzně díky česko-německému projektu „Erlebe Pilsen“, navštívíme dvě místní zařízení, jež pracují dlouhodobě s mládeží a angažují se mezinárodně. S expertem na sociální média se formou workshopu zaměříme na jejich využití při mezinárodních výměnách. Na přání můžeme i program semináře přizpůsobit Vašim potřebám a přáním. Přihlásit se můžete do 26. září 2013 prostřednictvím on-line formuláře na webových stránkách Tandemu, viz MailScanner zjistil jistĂ˝ podvrh na serveru „goo.gl“. Neduverujte tomuto serveru: http://goo.gl/Fupp1V. Těšíme se na setkání!

______________________________________________________________________________________________________
Program podpory – Rozjeď to s Tandemem!

Tandem Plzeň s podporou MŠMT nabízí českým sdružením a subjektům aktivním v mimoškolní oblasti (možné i školy s mimoškolním programem) příspěvek pro spoluorganizování mezinárodní výměny mládeže s Německem. Program Rozjeď  to s Tandemem! si klade za cíl motivovat české subjekty pracující ve volném čase s dětmi a mládeží k uspořádání česko-německých výměn mládeže. Tandem chce prostřednictvím programu podpořit setkávání dětí a mládeže ve věku 8 – 26 let. Zájemci mohou podávat návrhy projektů průběžně po celý rok. Podpora může dosahovat výše až 10.000,- na projekt (nikoliv na subjekt). Program je určen pro česká sdružení, střediska volného času, neformální skupiny mládeže a další subjekty vyvíjející mimoškolní činnost pro děti a mládež, okrajově pro školy, které budou realizovat setkání založené na volnočasových aktivitách. Sport může být doprovodnou činností a prostředkem, nikoliv cílem setkání. Výměnu je nutné realizovat vždy do konce kalendářního roku a současně je český projektový partner výměnné akce povinen do konce roku předložit Tandemu řádné vyúčtování. Uznatelné jsou pouze náklady vzniklé na území České republiky. Více informací spolu s přihláškami najdete pod následujícím odkazem: MailScanner zjistil jistĂ˝ podvrh na serveru „goo.gl“. Neduverujte tomuto serveru: http://goo.gl/Q59F8. Těšíme se na Vaše nápady a projekty.

_____________________________________________________________________________________________________

V případě dotazů a nejasností kontaktujte:

Mgr. Michaela Veselá
mimoskolni oblast / außerschulischer Bereich

=====================================================
Koordinacni centrum cesko-nemeckych vymen mladeze TANDEM
Koordinierungszentrum Deutsch-Tschechischer Jugendaustausch TANDEM
Riegrova 17, CZ-306 14  Plzen
Tel.: (+420) 377 634 757, 377 634 755, Fax: (+420) 377 634 752
e-mail: vesela@tandem.adam.cz, tandem@tandem.adam.cz
http://tandem.adam.cz; skype: mimoskolni

Internetovy portal pro mladez / Internetportal für Jugendliche:
http://www.ahoj.info

 

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + sixteen =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>