Akce, akce mládeže ČR, dobrovolnictvi, brigády, jiné, semináře, přednášky, Vzdělávání

Konference o mládeži – Strategie versus praxe?

Vážení členové pracovní skupiny Dobrovolnictví,

 

z pověření ředitele Odboru pro mládež si Vám dovoluji zaslat pozvání na Konferenci o mládeži – Strategie versus praxe?, kterou pořádá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (Odbor pro mládež) a Česká národní agentura Mládež ve dnech 8. – 9. listopadu 2013 v Praze. Přihlásit se můžete do 25. 9. na www.mladezvakci.cz/konference. V přihlášce lze uvést, zda a jakým způsobem je možné se aktivně zapojit do programu konference. Následně v polovině října budou přihlášení účastníci kontaktováni organizátory akce ohledně výběru workshopů, kterých se chtějí zúčastnit, a dalších informací o praktických záležitostech spojených s případnou aktivní účastí na konferenci.

 

Podrobné informace o konferenci naleznete v pozvánce, kterou Vám zasílám v příloze, a na adrese: www.mladezvakci.cz/konference.

 

S pozdravem,

Pavla Petrášková

oficiální_pozvanka_konference

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × four =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>