Akce, akce mládeže ČR, akce v seniorátech, jiné, Mládeže, VŠ mládeže

Nabídka pobytu pro mládež v Chrástu u Plzně

 

Farní sbor ČCE Chrást

Farní sbor ČCE v Chrástu u Plzně nabízí zázemí pro pobyty především skupin mládeže v nově zrekonstruovaných sborových prostorách. Spaní na vlastních karimatkách a ve spacácích. K dispozici větší společenská místnost, kuchyně, koupelna, WC. Využít je možné také velkou farskou zahradu (například pro stanování nebo táboráky). S farářem sboru je možné se domluvit na přípravě duchovního programu. Optimální kapacita: cca 10 lidí.

Chrást u Plzně se nachází na trati Praha – Plzeň v malebné krajině soutoku Klabavy a Berounky. Fara Českobratrské církve evangelické se nachází v klidové zóně obce vedle mateřské školy a Domu s pečovatelskou službou. Kolem fary prochází značená turistická cesta, která vede do turistického tábořiště „Na závrtku“, kde vodáci začínají splouvat řeku Berounku (vzdálenost od fary činí asi 1 km). Dále kolem pozemku vede místní naučná stezka Chrást.

Kontakt: Karel Šimr (farář) – karel.simr@evangnet.cz, 739 244 774

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × one =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>