Akce, akce mládeže ČR, akce v seniorátech, Ekumena, jiné, Mládeže, semináře, přednášky, VŠ mládeže

UNITED

Pozvání na festival UNITED
Ahoj, chceme tě pozvat na multižánrový festival UNITED, který se letos uskuteční 22. – 24. srpna ve Vsetíně. Třídenní akce nabídne nejen kvalitní porci rozmanité muziky, ale také semináře, divadla, filmy, sporty a pochopitelně i duchovní povzbuzení.
Nedílnou součástí celé akce jsou koncerty, jejichž smyslem je nejen hudebně osvěžit, ale také nabídnout prostor k chválení Hospodina. Letošní ročník festivalu přilákal zajímavé interprety z domácí i zahraniční scény. K nejzajímavějším jménům patří americká formace Reilly nebo finská partička HB. Hudební program festivalu pochopitelně doplní špička československé duchovní scény. Můžete s těšit na Tretí deň, eSPé, R.E.J., Donebevolající, The Neons nebo Kalwiche. Kompletní seznam vystupujících najdete na webu UNITED v průběhu několika týdnů.
3. ročník festivalu se ponese v duchu motta „Jeden život“ a chceme otevřít téma jedna tvář, dar a příležitost. Jeden život jako tvář – mít jednu tvář v duchovním i v každodenním životě. Život jako dar – dar Ježíše Krista, skrze kterého jsme dostali šanci na nový život. A také si chceme uvědomit, že díky našemu životu máme možnost naplnit pravý smysl víry, tedy být tu pro své přátele. Letošní téma představí hlavní řečníci, kterými jsou Ján Buc, Michal Klus, David Novák a David Říman.
Novinky a informace ohledně příprav festivalu budou zveřejňovány na webových stránkách www.festivalunited.cz a na FB profilu akce www.facebook.com/festivalunited.
Jsme přesvědčeni, že festival UNITED bude i letos sloužit nejen k tomu, abychom se hudebně potěšili či poznali nové přátele, ale zejména proto, abychom poznali Toho, který nám daroval „Jeden život“.

Těšíme se na Tebe!

Organizační tým

U_2013_plakat

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 1 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>