Akce, akce mládeže ČR, akce v seniorátech, Ekumena, jiné, Mládeže, VŠ mládeže

Tmýdlo – oslava druhých narozenin

Vážení příznivci a kamarádi Tmelníku,

rádi bychom vás pozvali na Tmýdlo, oslavu druhých narozenin naší organizace. Bude to večer plný zábavy a nových možností.Přijďte nás podpořit, užít si fajn večer a poznat nové lidi.

Oslava se bude konat 29. 3. od 18 hodin v Malém sále MKD na Mělníku.

Program je pestrý! Představíme vám naše projekty, co přesně děláme a jak se případně můžete zapojit. V průběhu večera vás seznámíme s evropským projektem VAPE, jehož jsme partneři. Dále se budou prezentovat fotky a videa z již proběhlých projektů.

Nabídneme vám akce na letošní rok, kterých se můžete zúčastnit. Z trošku jiného soudku budeme mít pro vás připravenou hru o ceny, domácí palačinky a lehké občerstvení. V druhé polovině zahrají kapely z mělnického regionu – Desort a Interpret neznámý, následovat bude volná zábava.

Ať už nás znáte a účastnili jste se některých projektů nebo o nás slyšíte poprvé, rádi Vás všechny uvidíme 29. 3. od 18 hodin v Malém sále MKD. Vítán je každý a vstup je zdarma.

Těšíme se na vás!

Váš Tmelník

Tmelník je občanské sdružení, které pořádá projekty na Mělníku a po celé EU pro mladé lidi. Mladí lidé mají tak možnost vyjet do zahraničí na projekty v rámci programu Mládež v akci či Evropské dobrovolnické služby. Tmelník vznikl v únoru 2011 z iniciativy Vladimíra Škuty, který je jejím předsedou. Sdružení čítá kolem 50 dobrovolníků a pracovníků. Do budoucna i nadále plánujeme rozšiřování našeho působení. Jsme stále otevřeni novým dobrovolníkům a aktivním nadšencům.

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × one =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>